MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Pitanje od milion $

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Bambula
Mali mrav
Mali mrav

Broj poruka : 25
Godina : 67
Datum upisa : 08.01.2008

PočaljiNaslov: Pitanje od milion $   Pet 18 Jan 2008 - 2:07

Ima jedna reka koju mnogo volim, ima mnogo dobra mesta za vatanje klenovi. Sigurno i svi vi imate neku takvu reku koja je super, al joj dušmani ne daju mira. Ja volim da pecam na Južnu Moravu, al jedini je problem što je JUMKO, FOPA i fabrika sokovi malo malo zatru s otrovi.

Moje pitanje od milion dolara je sledeće:
Da li je bolje da ove polupropale firme nateremo da kupe filteri za prečišćavanje vode iako jedva imaju plate za svoji radnici i da tako ostanu skroz bez prebijenu paru za dalji rad, pa onda moraju da pošalju svi radnici na prinudan odmor pošto nemaju od čega da im daju platu, i tako ostave radničke porodice bez prebijen dinar? Ili je bolje da se puste da i dalje rade i truju vode pa kako bude, a da radnici i njihova deca i porodice i dalje imaju sta da jedu? To nikako ne mogu da se odlucim.
Nazad na vrh Ići dole
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 777
Godina : 54
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Pitanje od milion $   Pet 18 Jan 2008 - 8:05

E Bambolo, nemo' se istrcavas s nagrade, te navlake na dzaba konsalting sam prevazish'o u prvim godinama sluzbe. Otad, prvo depozit iliti avans, pa pitaj do mile volje.
A uzgred, krajnje deplasirano pitanje: ako ce da nastave da rade i da prodaju jeftine gace i untercigere, sokovi i kartonske kutije po svet, MORACE da predju na filteri. EU
Jedino sto ne valja je sto vreme radi za neke, ali za mene sve manje.
Tebe boli dupence, ti si mlad!
Nazad na vrh Ići dole
Superfly
Admin
Admin

Broj poruka : 201
Datum upisa : 08.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Pitanje od milion $   Pet 18 Jan 2008 - 15:18

Pedja naš dragi kolega bambula je '50. godište, piše mu ispoda avtara. Stavio je Obi Van Kenobija na avatar, ne zato što je fan "Ratova zvezda" nego što je isti takav sedi čiča kao i Obi!
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.forum3.biz
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 777
Godina : 54
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Pitanje od milion $   Pet 18 Jan 2008 - 19:28

Eee, da sam ja chiha kao Ben Kenobi...
Pa da se pametno zavalim u naslonjac Millenium Falcon-a...
I dam mu po pivu...

Dakle, bolje da idemo i Bambola i ja na neku od cistih pritoka JMorave, nego da cekamo evropske propise.
Secam se da me je otac kao dete odveo na JMoravu da mi pokaze gde su se on i drugari zezali.
Posle Save i Dunava, za mene beogradsko dete je bilo nezamislivo i neopisivo fascinantno da mogu bosonog da pregazim tu reku, cistu i toplu. Takva je bila tada Juzna Morava kod Vranja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitanje od milion $   

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje od milion $
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarska biologija :: Ekologija-
Skoči na: