MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 4001
Godina : 35
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   Čet 9 Jul 2015 - 1:37

nasa Srpska liga je odrzana u prolece. Vodostaji su bili losi. Riba nikako radila... Sve je ispalo nekako na trku... druyenje je bilo dobro... Bilo je i problema, nije da nije. u svakom slucaju napravio se neki poredak. Neki su poceli i svetsko da pominju...iako nije isprva to ni bila ideja ona je porasla i zazivela.... Prikupljanje sredstava je bila peripetija... Savez nas je sponzorisao.... sa trenerkama i majcama. Bolje ista nego nista... ostalo su ljudi nekako namakli. Dan se polako blizio.Muve se vezuju, medjusobno se cujemo, delimo neke informacije... Ja sam napravio kutiju samo sa nimfama fazanov rep. velicine od 19 do 10. Razne varijacije. serije po ak komada. tu muvu volim, imam poverenje u nju. od suvih sam imao sitne cdc jednodnevke i cdc&elk kedise u raznim opcijama...malo parasuta, krejica i to je to. boje zelena i naravno tela od fazana. al nakupilo se tri kutije u tih par modela.... strimeraski deo je dobtim delom ka zavrsio (al trt na jezeru upisasmo svi nuluuuuu)

prvi dan je bila prijava, razgledanje grada, pecanje-naravno... vecera i druzenje sa ljudima iz ex yu zemalja.
drugi dan treninzi. al ne lezi vraze... kisa sastavila. pada ko sasava. cela ekipa iako obucena odustaje od treninga... ja se presvucem, al djavo i neda, obucem se ponovo, pa na plivu. stizem na vodu... sporo deluje al nosi ko blesava. duboka od same obale. vetar zeza... uglavnom, meni je dan tu prosao u spijuniranju drugih Smile prici sa lokalcima koji su rado delili savete (tirolasi) al ja ribu ne ufatih... mozda se par ljudi upisalo... bas teska voda.
predvece kolektivno odemo na vrbas... voda ko oranje al mi upecasmo po koju Smile

kako se blizi start u sebi osecam kako trema nadolazi. nije velika al tu je. raspored mi je bzv... jezero... prvo pa musko, al bar cu tu muku prvu da prebrinem. i prebrinem je... upisem nulu ocekivano, mada jesam se nadao ulovu....
popodne vec "moj" teren reka, Sanica... tu vec molim Boga da upadnem u prvu polovinu terena jer je vise ribe...upadam...upisujem 19kom  ispromasivao sam se opasno... samo sam skoro 20 promasaja i spadanja imao... poludeo sam bio Smile
 Sastajemo se na kraju dana prebiramo utiske...menjamo iskustva, savetujemo se, vezujemo muve... to vece smo bili 9. mesto...neverovatno iskustvo. sutradan me je cekala sana, prelepa reka, mada kad sam stigao na mesto cuvar mi kaze da juce na mom sektoru nije lovljena riba, uopste... joj. dolaze lokalci, pricamo...svi kazu nema ribe. ne bi meni svejedno. medjutim, upisem 6 ili 9kom....ne secam se sad Smile ostatak ekipe je odvalio taj dan, svi su bili medju prva tri mesta... na kraju, tokom vecere, euforija...bili smo iznenadjenje svima, peti, ne verujemo ni mi.... to je lagano borba za medalju. odusevljeni smo. mada bar ja imam nekog crva koji me jede, plasim se plive, a i vrbas je mutan, a ako me zapadnu losa mesta....
poslednji dan takmicenja, pecam plivu prvo... upisujem tri ribe od tri koje su se javile da sam mogao da im dobacim...dajem neki intervju za televizju Very Happy sav sam bitan...morao sam i ribu da ufatim za kameru...steta sto odose brzo... mozda bih bolje lovio dok me snimaju Smile
vrbas, dodeljeno mi je mesto koje bih da pecam lagano zaobisao.... nazalost upisujem nulu, vracam se u bus i u hotel ko popisan...imam osecaj da sam zeznuo tim...i jesam delimicno, al i sreca tu dosta igra... nekad jednotavno ne moze bas sve da bude kako treba... saznajemo da smo konacno 12..... obzirom da smo se plasili da ne budemo poslednji i vise nego dobar uspeh

e sad, najlepse od svega su ljudi koje sam upoznao... ekipe iz Slovenije,Hrvatske i BiH su ekstra ljudi druzenje je bilo izuzetno. neverovatna kolicina istomisljenika kao da me je punila pozitivnom energijom... 
 e sad malo fotkica da ne smaram previse Smile

kompletna prva reprezentacija srbije koja je negde otisla Smile
Mita, Ervin, Ja, Bobo i Vlada Smile

vlada u jajcu zamara kalifu 

Slovenci, ekstra momci sa kojima je bilo milina provoditi vreme

ovo je neki ceh, svetski prvak valjda... vlada ga e sio u par sektora Smile

Hrvati... takodje ekstra momci.... zezanje je bilo bas dobro Smile

pojedinacni prvaci...desno je Nikola Trebjesanin, jedan od najboljih momaka iz cg

Spanci...celavi lik je Pablo covek je masina, svetski prvak..nazadnjem kolu, na Vrbasu, u poslednjim minutima kaci lipca, ta riba je mogla da slomi ko je prvak oni ili ameri...lipac bezi niz vodu u buk, one je bukvalno dva puta padao, potapao se ceo, ronio ali stap je bio iznad vode... ribu je izvukao i prvi su... a na olivi mi je pozajmio svoj meredov, ja sam svoj zaboravio...

levi momak je Nedeljko Jovic, iz sipova, fenomenalan momak i musicar, nesebicno je delio svoje znanje sa nama kao i muve...pomagao koliko je mogao (joco, na njegovu muvu si klepio prvog lipca Smile )

La Bobo

Ervin

Zeljko Prpic, potpuno otkacen lik u pozitivnom smislu Smile

ja 

vlade

evo snimaka

ovde nesto pricam kao....

za sada dosta Smile
Nazad na vrh Ići dole
vlajkoni
Elk hair caddis
Elk hair caddis

Broj poruka : 458
Godina : 52
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   Čet 9 Jul 2015 - 15:02

Bravo batice
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6591
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   Pet 10 Jul 2015 - 12:20

To matori Very Happy

Možda je i dobro što si zaboravio moj meredov, možda ti je od ovog Španca bio taličan Wink

Hvala na Nedeljkovoj muvi Smile

Poslednji izmenio 100ka dana Sub 11 Jul 2015 - 0:30, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   Pet 10 Jul 2015 - 12:48

Nema na cemu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   Sre 25 Nov 2015 - 12:47

Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6591
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   Sre 25 Nov 2015 - 14:18

Dobar ti je članak, još da naučiš da ne počinješ rečenicu sa JA  Smile geek

Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   Sre 25 Nov 2015 - 14:20

Pa ja sam bio Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: 35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu   

Nazad na vrh Ići dole

35. svetsko prvenstvo u musicarenju u Jajcu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: Manifestacije, takmičenja i druga okupljanja mušičara-
Skoči na: