MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Share | 

Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MusicarPG
Gola udica
Gola udica

Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.02.2016

PočaljiNaslov: Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?   Pet 12 Feb 2016 - 18:49

Volio bih saznati koji dijelovi kako od krznenih tako i od pernatih zivotinja su korisni kao materijal za izradu musica. Ja kao pocetnik u ovome mislim da bi to pomoglo mnogim kako pocetnicima tako i onima koji su koju fazu ispred pocetnika Smile Zivotinje koje me najvise interesuju:Patka,jarebica,sljuka,prepelica,kreja,zec,lisica,kunica,divlje prase i to je uglavnom to. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2395
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?   Pet 12 Feb 2016 - 20:27

Zec - sve, od ušiju do šapa.
Jarebica - sve.
Patka - CDC uglavnom, ostalo uglavnom nije neophodno.
Kreja, šljuka - uglavnom nije neophodna za vezivanje muva, ako baš neko ne može da odoli zato što je džabe - mogu krila...

lisica i kuna su nepotrebno komplikovanje.
divlje prase je totalno neupotrebljivo, a divlja svinja se može koristiti ali samo ako nema trihinelozu.

To je uglavnom to.
Nazad na vrh Ići dole

Koji dijelovi su korisni od zivotinja kao materijal za musice?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mali saveti i recepti :: Mušičarski čvorovi-
Skoči na: