MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Rudi Heger Shoping tura jesen 2016

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2343
Godina : 46
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Rudi Heger Shoping tura jesen 2016   Ned 25 Sep 2016 - 15:23

Ovim putem staru ekipu obavestavam o pocetku nove ere u trange frange kombinacijama sa bracom Germanima, a sa kojima cu se od sad pa nadalje Ja  licno i personalno razracunavati...Bez saglasnosti drugog clana iz "one man benda" a koji se dici poreklom sa Stare planine, odlucio sam se na ovi mali korak za sebe a veliki za covecanstvo tako da je  mladjani gospodin dobio crveni karton (pa dok se ne uozbilji i ne trgne iz letargije po kojoj je postao prepoznatljiv) i do daljnjeg smanjujem njegov doprinos kampanji shopinga na najmanju mogucu meru.
Mora da se zna ko kosi a ko vodu nosi jocolorrendeercheersafro

Tako, da od sad pa nadalje....Ja, Ja i samo Ja!!!!!
Ovo nije bunt, nikako pobuna na brodu Baunti, nije noz u ledja...ovo je surova realnost...treba raditi, raditi i samo raditi, to bese rekao Marks geek

Galovicani, do sledeceg petka..30.09.2016...ako je ko zainteresovan, treba mu sta, hoce da kupi, opremi se za jesen, zimu ili prolece i novu sezonu, trebovanje!!!Zasledeci vikend slozim spisak i saljem za Nemacku i idemo dalje!!! Moze??

Do tad ostajte mi zivi i zdravi i jos veci porasli cheers:

Slavisa Protic - Prota
mob/viber/WhatsApp : +381 63 262457 
email : prota2807@gmail.com
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6575
Godina : 34
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Rudi Heger Shoping tura jesen 2016   Pon 12 Dec 2016 - 12:48

Hahahha
Tek sad ovo pročitah. Protiću napravio si puč protiv Bubeta, nisi ni svestan kakvog si neprijatelja sebi napravio  geek

Rudi Heger Shoping tura jesen 2016
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Slobodni sastavi :: O B A V E Š T E NJ A !!!-
Skoči na: