MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Redington ZERO

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
pedjabg
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 785
Godina : 55
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Redington ZERO   Sub 31 Dec 2016 - 20:14

Početkom ove godine kupih Redington ZERO 2.3. Cena je prihvatljiva, čekrk je estetski (bar) prihvatljiv (meni lično vrlo lep, sivi-ima ga i u crnoj varijanti), liven je-nije mašinski isečen, ali je vrlo precizno urađen-iznenađujuće precizno. Osovina deluje tanko, nejako, ali tokom i nakon nekoliko korišćenja prošle godine pokazao se čvrst i kompaktan.
Nestvarno lak, large arbor. Lakoća otud što nema kočnicu, već metalno-plastičnu krčalicu koja nem neki veliki kočioni efekat. Jedino što malo smeta je svarno jak zvuk krčalice, ali mislim da tome nema leka, a za manje od 100 USD ta mana i nije tako velika, obzirom da postoji lifetime warranty.
Meni se lepo složio uz vrlo lak St Croix Avid #3 7ft9in. Vrlo glatko okreće, lepo smešta #3 DT strunu, a imam utisak da mu ni deblju (težu) ne bi bio problem da smesti. Pri tome, jesam li rekao koliko je lak, čak i sa štapom? Nestvaro.
Onom ko je navikao na kočnicu trebaće vremena da se navikne da koči dlanom (palming).
Nazad na vrh Ići dole

Redington ZERO
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Mušičarski pribor :: Čekrci-
Skoči na: