MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Vukman
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 977
Datum upisa : 11.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 5:41

Ja GURU??? Jesi ti pri sebe, bre? Nemoj da neko procita, ima da me iskida od zajebancije, i mene i tebe.

Ja sam bre na terenu..... Radi se, radi.... eto juce: 4+11... i to sve na suvu. Sam sebi nisam mogao da se nacudim. cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 1411
Godina : 59
Datum upisa : 24.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 11:35

Vukman ::

Ja sam bre na terenu..... Radi se, radi.... eto juce: 4+11... i to sve na suvu. Sam sebi nisam mogao da se nacudim. cyclops

Znamo da se radi ali šta? Shocked
Nemoj, bRe nama te izgovore, za ženu... Rolling Eyes ... ako nema slika sa "terena" onda znamo gde si bio Laughing Wink
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6575
Godina : 34
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 12:57

Davaj slike Vukmane Wink

Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 45
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 17:56

Ja GURU??? Jesi ti pri sebe, bre? Nemoj da neko procita, ima da me iskida od zajebancije, i mene i tebe.

HMMM,znaš ti koliko ja imam godina?U dedusmrznutog sam davno prestao da vjerujem.Aj sad lijepo i ispočetka,de nestade?

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
bokac
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2398

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 19:24

.... eto juce: 4+11... cyclops

Prevedi nam ovo X + Y...
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 23:20

X = 4 puta po 18-20 tufni... sto crnih, sto crvenih... dvije ispod propisa, dvije po propisu.
Y = 11 puta po 1 veeeeelika usta.... bez pega... svi po propisu... al nisu kapitalci.

Slike nemam, niti se nadajte da ce ih nesto cesto biti, jer aparat nosam samo kad idem ciljno da se slikam i pravim vazan. Na pecanje idem obicno sam, tako da nemam asistenta-snimatelja koji bi sve to mogao da uslika dok ja "trtim, cepam i masakriram"...

Ali... evo, danas sam ponio aparat, ali dzaba: nije se ni zaba pojavila, a kamoli nesto ozbiljnije. Naravno, uzrok je meteoroloske prirode. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 23:32

Razumeo! BRAVO!!
Za fotkanje, ne marim. I ja volim soliranje, a fotke pravim retko na vodi.

Nego... "uzrok meteorološke prirode" je...? Malo navaljujem, znam, ali to je nešto što baš ima smisla okačiti na mrežu jer i ja tražim kombinacije meteoroloških promenljivih koje ukazuju na loše ili dobre uslove... Pa ako nećeš da kažeš koji su dobri, a ti reci bar koji su loši? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 23:37

Daklem: dobri su svi koji nisu losi, a losi su:

1. rafalni vjetar promjenljivog pravca i jacine,

2. kisa koja ujebe i jaknu i gace i kombinizon i na kraju ne mozes auto da izvuces iz gliba, nego trazis pomoc lokalnih hillbillija...

3. nagli i drasticni pad ili porast vazdusnog pritiska, koji napravi dar-mar s jednodnevkama koje su tek pocele stidljivo da se roje...

O's jos??? Il je ovo dosta za pocetak?
Razz
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 14 Apr 2008 - 23:42

Bokac fala za ideju cheers
Nastavak na temu meteorologija i ribe na ovom linku!KLIKINI OVDE

Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Uto 15 Apr 2008 - 0:34

Vukmane,
hoću još, samo ako je to iz ličnog iskustva! Domaće je na ceni, derivate ne ištemo.

...i HVALA unapred...

Poslednji izmenio bokac dana Uto 15 Apr 2008 - 0:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Uto 15 Apr 2008 - 0:40

Bokac, DOMACE - STO POSTO! I provjereno sto puta dosada. I nikako da sam sebe ubijedim da sam u pravu, jer se uvjek zajebem, pa nanovo ucim. Fino mi rekla zena jutros da ne idem, bice kise, a ja - JOK. Ko june.... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Uto 15 Apr 2008 - 0:52

Bokac, DOMACE - STO POSTO! I provjereno sto puta dosada. I nikako da sam sebe ubijedim da sam u pravu, jer se uvjek zajebem, pa nanovo ucim. Fino mi rekla zena jutros da ne idem, bice kise, a ja - JOK. Ko june.... Embarassed

Bravo majstore!

Nisam ni sujmao da je domace i da je neprskano! Nego, da poteramo admina ili bar Jocu, pa ako uzmogne da copy&paste ove tvoje "DOMACE - STO POSTO!" na novu temu. To nam treba!
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Uto 15 Apr 2008 - 0:56

Hahahaha.... ma TO NAM NE TREBA!!!... A sredice ovi nasi to, narocito Joca.... on mu dodje kao teKnicki direktor!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Uto 15 Apr 2008 - 1:15

Hahahaha.... ma TO NAM NE TREBA!!!... A sredice ovi nasi to, narocito Joca.... on mu dodje kao teKnicki direktor!
Ma nemojte mene ja se sutra vraćam na posao pa onda neću imati vremena ni da prigvirim ovde.
A ovaj Vukman kakav je još će da ubedi admine da mi povećaju ingerencije No

Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pet 9 Maj 2008 - 14:52

Nešto kontam, nema nam Vukmana odaaaavno... affraid
Ima li ko kakvu informaciju Question Da se nije čovek zagubio u nekoj vukojebini...ili da se nije (nedaj bože) oženio ( opet)...
Da je dobro -nije pale
Nazad na vrh Ići dole
Vukman
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 12 Maj 2008 - 7:53

Ma, tu sam ja.... radim, radim.... sto po vodi, sto s majstorima.... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   Pon 12 Maj 2008 - 14:12

Ma, tu sam ja.... radim, radim.... sto po vodi, sto s majstorima.... Razz

Ne valja ti rabota prijatelju, ko sa majstorima tikve sadi o glavu mu se lupaju bre... Laughing
Batali ti njih pričaj nam šta ima na vodi ... sunny
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa   

Nazad na vrh Ići dole

Kud se dede Nemanjica blago iliti kud nestade Profa
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Uvod u mušičarenje - stil, potreba, moda :: Dobar dan, ja sam novi član...-
Skoči na: