MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2343
Godina : 46
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Sre 23 Apr 2008 - 12:38

Sta da ponesem na vodu Question Gradac za vikend...bez čega da nekrećem,kad koju i na kom mestu???Kakva su Vam iskustva na do sad u 2008???
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 45

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Sre 23 Apr 2008 - 13:23

Bez sejdževa i jednodnevki ne kreći.A ja sam dobro prolazio i na one emerdžere koje sam ti pokazao u Galovici.Ako si zaboravio,pitaj bata Jocu.

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Vukman
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 977
Datum upisa : 11.01.2008

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Sre 23 Apr 2008 - 13:57

Dzaba pitas, kad sam siguran da ces ponijeti bar dvesta muva.... pa valjadar ces neku i strefiti!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Sre 23 Apr 2008 - 14:13

Ama nađi tamo Saleta Bencuna Roku.Ima čovijek kuću na Gradcu,a stalno pobjeđuje na nekim takmičenjima u vezivanju.Pitaj njega,nećeš pogriješiti.

Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 1411
Godina : 59
Datum upisa : 24.01.2008

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Sre 23 Apr 2008 - 14:53

Vukman ::
Dzaba pitas, kad sam siguran da ces ponijeti bar dvesta muva.... pa valjadar ces neku i strefiti!

Životna i mušičarska istina Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bogdan
Woolly Bugger
Woolly Bugger

Broj poruka : 52
Datum upisa : 04.03.2008

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Sre 23 Apr 2008 - 15:40

Pisao sam vec negde...

prosle godine u sred leta, po maloj i bistroj vodi, u sred bela dana po suncanom vremenu, za 2-3 sata sam uhvatio 4 komada od 40+, jedna je bila preko 50cm. 3 komada na veliku gold head crnu Montana nimfu, jednu na muddlera sa "narandzastim"dupetom...Roka isto jednu ogromnu sa mojim stapom iz prvog zabaca na njegovog epoxy stremera sa crnim repom...Sve ribe sam upecao na manje atraktivnim mestima nizvodno od Rokine vikendice u delu koji prolazi kroz sumu...

J.b.t. sad tek shvatih...pa ja bih sa tim ulovom osvojio musicarsku ligu Srbije!!! cheers

dal' i ove godine to pali, ne znam, ali vredi pokusati
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Sre 23 Apr 2008 - 19:09

Bogdan ::
Pisao sam vec negde...

prosle godine u sred leta, po maloj i bistroj vodi, u sred bela dana po suncanom vremenu, za 2-3 sata sam uhvatio 4 komada od 40+, jedna je bila preko 50cm. 3 komada na veliku gold head crnu Montana nimfu, jednu na muddlera sa "narandzastim"dupetom...Roka isto jednu ogromnu sa mojim stapom iz prvog zabaca na njegovog epoxy stremera sa crnim repom...Sve ribe sam upecao na manje atraktivnim mestima nizvodno od Rokine vikendice u delu koji prolazi kroz sumu...

J.b.t. sad tek shvatih...pa ja bih sa tim ulovom osvojio musicarsku ligu Srbije!!! cheers

dal' i ove godine to pali, ne znam, ali vredi pokusati

Very Happy Very Happy Very Happy
E tako se to radi,sve se lepo kaze i objasni ...HVALA LEPO..............HVALA DRUGARI!!!!

Svakako cu i do Bencuna,nisam coveka video ima deset godina,dete mu poraslo-beba bila kad sam je video poslednji put.
Ajd ima vremena do subote,ako imate jos saveta....Ja sam tu...

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Ned 27 Apr 2008 - 22:26

Dzabe ste pricali.........pravih stvari nisam imao-KOLIKO TREBA!!!!!!A kidao sam od sve i svasta....a bilo je kidanja od od strane pegavih lepotica ;)TULARASI sto dlakaviji,buckastiji.......skupljala je sa povrsine....lepe,pegave ne i plasljive....majstorima nije bilo tesko da ih dobiju bukvalno pod svojim nogama.............a zato totalnom pocetniku(mojoj malenkosti) grane drveca,druga obala,kamenje u vodi.......sve mi je pravilo probleme!!!!Predivan dan prekidala je kisa u dva navrata,dosadna kisa koja je prekidala i nervirala..... Twisted Evil
GRADAC 26.04.2008

Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Ned 27 Apr 2008 - 22:50

Jos malo....

Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Ned 27 Apr 2008 - 22:58

...granje,drveće,kamenje...ma šta mi to govoriš!!!!!!!!Kako ti to smetalo?Pa koji moj mlatimo po livadi nego da eliminišeš te smetnje?E sutra ima da batališ pivo i da se latiš štapa Twisted Evil i uopšte neću biti nekritičan Evil or Very Mad

Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Ned 27 Apr 2008 - 23:04

Jos malo lepih stvari sa vode i vode.....

Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Ned 27 Apr 2008 - 23:12

Vidim,našao si Saleta...Jel bio s vama?

Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6573
Godina : 34
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   Uto 29 Apr 2008 - 0:55

Alo bre Proto, a 'di je tvoja prva pegava Question Wink

PočaljiNaslov: Re: USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?   

Nazad na vrh Ići dole

USKRS na Gradcu....koju muvu da ponesem?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: