MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Share | 

Pestan II

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zox
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 1411
Godina : 58
Datum upisa : 24.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Pestan II   Čet 2 Sep 2010 - 11:15

Pa ako već pitaš, da ti kažem Razz
Ja se sinoć vratio sa dvomesečnog pecanja na Peštanu i okolnim jezerima i rečicama....
Ove godine se na toj reci uradilo jako mnogo. Zahvaljujući našem drugari Rači (Rafajlu) na Peštanu sada postoji danonoćna kontrola i sa njima (kontrolorima) sam proveo par dana na "radnom zadatku" Cool Jedan dan je bio rezervisan za obilazak reke čamcem a momci su tehnički dobro opremljeni pa na gumenim čamcima imaju i elektromotore za delove gde je teži pristip.Osim desetak samica i par mreža nije bilo veće krađe a nakon toga smo njihovim službenim automobilom obilazili druge delove.
Interesantno je da je jezero Cvetovac zatvoreno ali je sva vodena masa (čitaj i riba) preseljeno u drugi deo do koga se može stići mnogo brže i lakše. Na početku ovog jezera je napravljena brana sa, verovali ili ne, ribljom stazom. Ova staza je svečano puštena u rad 2.avgusta ove godine i verujem da će služiti svrsi.
E sad da se privatno pohvalim Rolling Eyes Dobio sam novog komšiju koji je kupio zemlju uz samu reku i sa suprugom je očistio taj potez , napravio odmorište i vidikovac namenjen ribolovcima. Ali kako je čovek bio dugo kontrolor u kolubarskom okrugu, jedini uslov je da se poseduje ribolovna dozvola... Twisted Evil
Na žalost, u ovom trenutku se konektujem sa Telenorovog wireles neta, koji ne valja ni za k.... pa ćete biti uskraćeni za lepe fotografije Peštana i velikh riba:suspect:
Nadam se da ću uskoro da se vratim na svoj standardni net pa da vam i pokažem sve ovo a do tada čitajte u sledećem broju "Reviri Srbije" članak o Peštanu Wink
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis

Broj poruka : 426
Godina : 51
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Pestan II   Čet 2 Sep 2010 - 22:18

Zoxi iskreno od tebe sam i ocekivao znajuci da si na odmoru-ovo su lepe vesti konacno da se i nesto lepo pocelo desavati, samo mi nisi odgovorio na pitanje u kakvom je stanju voda,jeli i dalje ima onu karakteristicnu crnu boju ili se ovi sa kopova opametili.Moze li se doci i nesmetano loviti.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 1411
Godina : 58
Datum upisa : 24.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Pestan II   Uto 7 Sep 2010 - 1:57

Do ovog zahlađenja i novih kiša bila je bistra i zelenkasta ali sada je debelo zamućen Evil or Very Mad
To je poslednja informacija, od danas...a svakodnevno sam u kontaktu sa ribočuvarima pa ako bude promena eto mene da vam javim No

[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Ribočuvari polaze u obilazak
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pestan II   

Nazad na vrh Ići dole

Pestan II
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: