MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2343
Godina : 46
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 13:19

Ima li neko ideju,gde za vikend?????????????Iko išta o situaciji na Gradcu???
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 974
Datum upisa : 16.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 15:15

Kakav crni kraj sezone pa ona tek treba da pocne Smile

Koliko cuh Gradac i dalje nema vode. Realno kod nas nije ni padala neka kisa koja bi mogla da popravi stanje na vodama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 45

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 15:17

Za koga,molim te?

Sezona lova na pastrmku završava.Fakt.Kraj diskusije.Pošto znam da SimpsonH nije mislio ništa loše,predpostavljam da misli na Drinu i lipljena.

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis

Broj poruka : 426
Godina : 51
Datum upisa : 07.09.2008

PočaljiNaslov: KRAJ SEZONE   Čet 25 Sep 2008 - 15:28

Malo pre sam se cuo sa ljudima iz Valjeva,i tamo je situacija ovakva.Gradac je i dalje mali vodostaj se donekle popravio,lovilo se u gornjem toku reke i bilo je ulova ,riba je pale pale oprezna zbog male i bistre vode.
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 15:30

Pa sezona za pastrmku na vecini nasih voda je zavrsena jos u julu mesecu, jer je od tada vec bilo besmisleno loviti je na 40C i u baricama koje su nekada bili virovi. Izuzetak su mozda Mlava i Nisava.
Za lipljana na Drini sezona tek pocinje kako treba samo da se ustali rad elektrane. Stuka tek pocinje, bucov, smudj,...pa bodorke,babuske Smile
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 3986
Godina : 35
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 16:23

e voleo bih da mi neko pokaze kako po bgu da musicarim bodorke i babuske,posto nemam veze gde ih ima a da je dostupno za muvu
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 16:28

oholi ::
e voleo bih da mi neko pokaze kako po bgu da musicarim bodorke i babuske,posto nemam veze gde ih ima a da je dostupno za muvu

Obrati se Esoxu sa com ili Mixu sa org, toliko ja mogu da ti pomognem.
Nazad na vrh Ići dole
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis

PočaljiNaslov: KRAJ SEZONE   Čet 25 Sep 2008 - 16:31

Oholi gledano iz mog ugla bolje je otici na klena,i on je dobar borac,mada i bucov pruza uzivanje. drunken
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 16:38

ok, klen mi ponekad daleko, jer radim a bez kola sam, pastrmka mi je merak a bela riba mi je nuzno zlo.
bucova i smudja po beogradu loviti je lutrija cini mi se, mada sam juce imao nekoliko veoma malih bucova na suvu muvu, strimera nije hteo, a smudja se ne usudjujem, mada bih mogao jedno vece, ali sam slab sa strimerima a i nisam bas obrazovan strimeras
Nazad na vrh Ići dole
falco
Green drake
Green drake

Broj poruka : 151
Datum upisa : 08.02.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 16:58

Evo ja se upravo vratih sa Gradca. Voda je i dalje minimalna, ali za razliku od onih vrelih dana, riba je odlično uzimala nimfe, a moglo se lepo loviti i na površini. Kiša me ubila, ali sam se baš napecao - bilo je dosta lepih riba od oko 30cm.

Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 17:10

Hvala Sokole sivi,tico nebeska...........to nam treba,malo podrske sa vode......zavrsena prica,jes da ce 100% za vikend biti napadnut/zadnja ruka na Gradcu al idem da se ispisem Wink
Oholi,bratac spremaj se........dogovaramo se,subota,ma malo setnje,nimfica koja,slicice,reportazicu i uzivancija.......

lol!

p.s. @Sokole/-Koje nimfe je uzimala,sta si jos koristio??????
Nazad na vrh Ići dole
falco
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 17:56

Danas na vodi nisam sreo nikog živog, a za vikend ne mogu da ti garantujem Very Happy .
Za nimfe će ti ispričati oholi, da ne kucam sada ponovo Arrow (org).
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 19:28

falco ::
Danas na vodi nisam sreo nikog živog, a za vikend ne mogu da ti garantujem Very Happy .
Za nimfe će ti ispričati oholi, da ne kucam sada ponovo Arrow (org).

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2398
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 23:47

Da li neko zna da li Gradac "radi" ponedeljkom, utorkom...?

falco, pomagaj?!?
Nazad na vrh Ići dole
VLADISANS
Elk hair caddis
Elk hair caddis

Broj poruka : 269
Godina : 53
Datum upisa : 11.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Čet 25 Sep 2008 - 23:50

bokac ::
Da li neko zna da li Gradac "radi" ponedeljkom, utorkom...?

falco, pomagaj?!?

Ja bio juce. Procitah na tabli da je ribolov dozvoljen sredom, subotom i nedeljom. Ipak ne moj to uzimati "zdravo za gotovo"
bolje da nazoves nekog kolegu iz Valjeva i proveris.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pan-as.com
falco
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 0:39

Peca se svim danima osim ponedeljka i utorka - znači zatvaranje je u nedelju Sad .
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 1:02

vezujem, vezujem Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cori
Green drake
Green drake

Broj poruka : 200
Godina : 62
Datum upisa : 09.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 11:53

Bili smo u sredu 24.09. Vlada i ja na mušičarenju na reci Gradac. Pored nas je bio i Nenad Dimitrijević, vrlo kratko i Pantović Zoran (nismo ga videli), ali smo čuli od čuvara Dorošenka. Više niko nije pecao u ff reviru.

Voda je mala, ali je ipak ima. Uzimala je sitnija potočna pastrmka nimfu fazanov rep, CDC i elk tulara i male CDC jednodnevke, krem boje sa zelenim telom (nijanse svetlije). Bilo je solidno riba. Morate se šunjati prema mestima i tražiti ribu. Ribe ima, vidi se, ali je strašljiva.

Vreme je bilo promenljivo sa sunčanim intervalima i kasnije sitnom kišicom. Lovili smo od prve brane uzvodno do šarenog platna. Bio je to lep dan uz druženje sa Dorošenkom, Rokom (na reci u njegovoj kući, koja je predivna i mogu je toplo preporučiti za boravak, na duže) i kasnije u klubu No1. u Valjevu sa Kizom, Nenadom i Draganom Dimitrijević i još nekoliko prijatelja. Dan je baš brzo prošao.

Preporučujem da u subotu i nedelju odete na zatvaranje sezone, jer dolaze meseci apstinencije, osim za one koji smognu "snage", pa odu do Ribnika. tamo je kraj sezone 31.12. Bistro!

Ivan

Poslednji izmenio cori dana Pet 26 Sep 2008 - 23:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.corivans.com
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis

PočaljiNaslov: KRAJ SEZONE   Pet 26 Sep 2008 - 12:39

Ribolov nije dozvoljen,ponedeljkom,utorkom, mada mozes da pozoves tel, i da se najavis i niko ti nece praviti pitanje.To je dosada bilo tako i naravno da ce te neko od cuvara posetiti,znaci mozes da ides ako te to interesuje,TEL 064 334 9600 NA TOM BR. MOZES DA DOBIJES SVE INF. drunken
Nazad na vrh Ići dole
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 13:23

GORANHardy ::
Ribolov nije dozvoljen,ponedeljkom,utorkom, mada mozes da pozoves tel, i da se najavis i niko ti nece praviti pitanje.To je dosada bilo tako i naravno da ce te neko od cuvara posetiti,znaci mozes da ides ako te to interesuje,TEL 064 334 9600 NA TOM BR. MOZES DA DOBIJES SVE INF. drunken

Ako ribolov nije dozvoljen ponedeljkom i utorkom onda valjda nema zvanja telefonom? Kakav je to nacin, ovamo zabranjeno a ovamo ako pozoves onda moze? Zato nam je i tako kako jeste!
Nazad na vrh Ići dole
falco
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 16:29

GORANHardy ::
Jesi li ti siguran da može to što si napisao? Pravilo je da se nelovnim danima može obavljati "ekskluzivni ribolov" uz pratnju ribočuvara i naravno uz debelu novčanu nadoknadu. Ipak, sve je moguće pa bi ovo trebalo proveriti!
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 16:44

cheers cheers cheers cheers cheers

lol!
Nazad na vrh Ići dole
VLADISANS
Elk hair caddis
Elk hair caddis

Broj poruka : 269
Godina : 53
Datum upisa : 11.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 16:58

Prota71 ::

cheers cheers cheers cheers cheers

lol!

Proto prijatelju, hocu ovakvu reakciju i u ponedeljak, posle boravka ma Gradcu. Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pan-as.com
GORAN R.
Elk hair caddis
Elk hair caddis

PočaljiNaslov: KRAJ SEZONE   Pet 26 Sep 2008 - 17:13

Da se razumemo da se slazem sa vama, politika i moto je da se zaradi sto vise,pa i stoga da ko hoce da lovi tim danima mora da se najavi i da plati gazdinstvu koje cuva reku. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
falco
Green drake
Green drake

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Pet 26 Sep 2008 - 19:58

Upravo gledam šta piše u dozvoli. Nije nikakav problem, treba se najaviti bar 3 dana unapred i platiti dnevnu dozvolu od tričavih 4500 dinara What a Face . Pri tome se još može i poneti jedan primerak pastrmke veći od 40cm uz simboličnu nadoknadu od 4000 dinara clown . Pa koga "žuljaju" pare nek izvoli bounce .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   

Nazad na vrh Ići dole

KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: