MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 3998
Godina : 35
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Sub 27 Sep 2008 - 0:08

pakujem pribor za sutra i gradac, sad ljuba rece da je mutnjikav, ali to valjda nece biti sutra toliko strasno, u svakom slucaju, nase je da se ispisemo.

neka gradac bude upola izdasan kao kad sam bio prvi i jedini put na njemu i ja sam srecan
Nazad na vrh Ići dole
bokac
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2406
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Sub 27 Sep 2008 - 1:06

@Vladiša, Flaco, GoranHardy, Cori

Hvala na odgovorima. Sutra ne idem na Gradac, imam obaveze... Sad

BISTRO onima koji idu!
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 3998
Godina : 35
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Sub 27 Sep 2008 - 23:14

pa bilo nam je malo mutnije ali se lovilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Blue Fox
Green drake
Green drake

Broj poruka : 132
Godina : 38
Datum upisa : 14.02.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Ned 2 Nov 2008 - 16:58

Sto se tice ove sezone za mene bila je itekako uspesna po pitanju ulova.
Nisam imao nameru da se toliko posvetim lovu pastrmke ali eto desilo se i to.
Ove godine imao sam na Nisavi vise pastrmki nego tamo neko ko se hvali da ih redovno hvata,sa ravira sam prosao sjajno o uhvatio 14 kilasica,a sto me najvise raduje savladao sam lov klena nimfom tako da sam prezadovoljan.
U stilu velikih optimisti ocekivao sam i jos koju kilasicu posto sam zadnjeg dana zaglavio na salmonidnoj vodi ali nije bio tako,jedva nekih 200gr.
Sve u svemu prezadovoljan..

Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.urg
simpson H
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 974
Datum upisa : 16.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Ned 2 Nov 2008 - 17:51

Foxe ajd' vec kad si ovdce pomenuo Nisavu, pokusaj da kazes kakvo je realno stanje sa pastrmkom u njoj. Ali bas ono realno! Ne ocekujem da je u pitanju naka ludacki bogata voda i ulovi, vec koliko je sigurno da ce biti neke akcije i da to bude konstantno?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.com
Blue Fox
Green drake
Green drake

Broj poruka : 132
Godina : 38
Datum upisa : 14.02.2008

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   Ned 2 Nov 2008 - 18:10

Iskreno Simpsone to sto prica Randja o pastrmkama u Nisavi je samo delimicno istina.
Pastrmke ima ali veoma malo skoro u mizarnim kolicinama ako gledamo Niski deo.
Malo navise iznad Proseka,Sinjac,Crvence,Djurdjevo Polje,Stanicenje, je deo koji ima pastmku u lepim kolicinama ali tu postoji jedan veliki problem.
Zavojsko jezero se redovno ispusta i tako da u toku dana Nisava vise puta promeni vodostaj sto je u neku ruku i dobro za Nisavu i samu ribu u njoj jer kao prvo ocisti reku,a kao drugo malo prodrma ribu.
Lov pastrmke na Nisavi je EKSTREMNO naporan,jer takvu cud ove ribe ni na jednoj reci nisam video kao na Nisavi.
To je ono sto nas LUDE Nislije vuce da je lovimo,od jutra do mraka nikad se nece desiti da imas vise od 2-3 pastrmke na stapu a nekad i 3-4 dana nista...
I dalje pokusavam da dodjem do bitnih informacija vezano o njoj u Nisavi tako da kad to budem uspeo dobicete pravo stanje pastrmke u njoj.
Ovde ne racunam Pirotski deo gde u svakom viru,brzaku imate bar nekoliko komada od 500kg do 1 kilograma.
Braca Pirocanci to veoma vesto koriste te varalicama za vreme vodostaja pune dzakove od paprike sa pastrmkama te se na njihovoj televiziji i emituje emisija LIGA RAKORA ULOVLJENIH PASTRMKI..
Primerci idu i do 4 kilograma..
Da je ima ima je, malo oko Nisa,uzvodno nesto vise dok u Pirotu zbog nje klen se izgubio i preovladava samo ona ali dokle naznam jer LIGA REKORDA POCINJEOVIH DANA...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.musicarenje.urg
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????   

Nazad na vrh Ići dole

KRAJ SEZONE......ZATVARANJE!!!??????
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: