MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Share | 

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

Broj poruka : 2530
Godina : 45
Datum upisa : 12.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Pet 8 Maj 2009 - 16:24

Za Ribnik treba max 150€ za lijep provod.E sad,ko voli janjići-prasići,mož da potroši i mnogo više.To što ne vjerujete u cifru ulovljenih riba,to već nije moj problem.Ja sam na Uskrs imao toliko,više manje desetak komada,dnevno.Jes da poznajem vodu,ali ...Doduše,valjda nešto i znam oko ovog sporta.

I slažem se,o ukusima se ne raspravlja.A pogotovo o dubini nečijeg džepa.Ko voli nek izvoli.Mene je samo naslov malo potakao na diskusiju.

Još jedna stvar.Ja sam popriličan gotovan.Volim ,batice,kolima na vodu,pa to ti je.Ni građa,ni kilaža,a ni godine mi više ne omogućuju da se vučem po kojekakvim vukojebinama uzbrdo-nizbrdo,mada nizbrdo i nije neki problem.

Znači,divljih voda ima po cijelom Balkanu.I sve su nam dostupne.O količini ribe na Gradcu i ,recimo,na Ribniku ,ne bih raspravljao.Meni se to jednostavno ne sviđa.A da neko ne bi pomislio nešto naopako,ja sam skoro svake nedelje u Valjevu.Tamo imam i poslovne partnere,a i dobre prijatelje,s kojima potpišem svaki sastanak "ispod platana".

It is not just about catching a fish,it is how you look doing it
Nazad na vrh Ići dole
http://www.effa.info
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Pet 8 Maj 2009 - 16:27

Eh,da.Ja proto ne mogu sebi da priuštim 50-ak izlazaka godišnje.Šta da se radi,posao je takav,ni ja ga ne volim.Znači,prosto,kad ukradem par dana,pokupim se i odem,napecam se i poslje se smijem dva mjeseca.Ne samo u ponedeljak.

I samo da znaš gene,prihvatam tu opkladu za plaćanje dozvole na Ribniku onom ko uhvati 100tinjakkomada dnevno.Ja tebi plaćam trodnevnu ako ih ne uhvatim.MOŽE????

Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 2343

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Pet 8 Maj 2009 - 16:38

Zeka ::
Eh,da.Ja proto ne mogu sebi da priuštim 50-ak izlazaka godišnje.Šta da se radi,posao je takav,ni ja ga ne volim.Znači,prosto,kad ukradem par dana,pokupim se i odem,napecam se i poslje se smijem dva mjeseca.Ne samo u ponedeljak.

I samo da znaš gene,prihvatam tu opkladu za plaćanje dozvole na Ribniku onom ko uhvati 100tinjakkomada dnevno.Ja tebi plaćam trodnevnu ako ih ne uhvatim.MOŽE????

Moze cheers cheers cheers cheers cheers al pod mojim uslovima...

1.Racunam Ti sve od 10cm+ i vece..suva,mokra,nimfa,strimer...
2.Svaka ulovljena riba mora biti evidentirana,kamerom ili fotoaparatom ovekovecena..
3.Pravo prenosa dobitka na totalnog pocetnika u FF-u posto ZNAM da cu biti pobednik u ovom takmicenju
4.Ribe moraju biti ulovljene i meredovom prihvacene,o C&R ne vredi ni pominjati jer se to podrazumeva..

Nije puno,male zeljice koje nisu teske za ostvarivanje lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Pet 8 Maj 2009 - 17:28

Hehe.aj
samo mi objasni tačku 3

Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

Broj poruka : 3970
Godina : 35
Datum upisa : 28.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Pet 8 Maj 2009 - 18:40

pa ocigledno ce nekog klinca da casti ribnikom
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Pet 8 Maj 2009 - 19:42

E tu se slažem.Vodimo nekog totalnog početnikai platimo mu dozvolu.Tj,ti je platiš,Gena. Cool

Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Pet 8 Maj 2009 - 19:45

Oholiver ::
pa ocigledno ce nekog klinca da casti ribnikom

Bas tako cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 0:41

Zeka ::
E tu se slažem.Vodimo nekog totalnog početnikai platimo mu dozvolu.Tj,ti je platiš,Gena. Cool

Ma nema nikakvog problema,placam mu Ja bez problema al neko ce morati da mi se pokaze i dokaze da je Ribnik toliko bolji od drugih reka Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 0:48

Alo, vas dvojica pravac ribnik, nemojte samo da pricate, ima neko ko bi da peca za dz tamo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Prota71
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 0:53

Oholiver ::
Alo, vas dvojica pravac ribnik, nemojte samo da pricate, ima neko ko bi da peca za dz tamo Laughing

Pravo zboris,samo meni ove godine ic neinteresuje Ribnik Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
To je bre za kapucinere,lenje ljude i slager pevace Wink mi latinski ljubavnici i predratni lepsanovici biramo ipak nesto uzbudljivije,u dusi divlje i nepredvidljivije Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Oholiver
Royal coachman
Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 2:01

da ne bi nesto oovako Laughing

Poslednji izmenio Oholiver dana Sub 9 Maj 2009 - 2:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6564
Godina : 34
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 2:03

Kako?

Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 2:04

nesto novo i divlje Laughing
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6564
Godina : 34
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 2:13

A sad vidim, nije hteo od prve da učita klip!
Najbolja nadsinhronizacija ikada
lol! rendeer flower

Royal coachman

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 16:37

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Barabe jedne........ Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Pure blood moderator
Pure blood moderator

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   Sub 9 Maj 2009 - 21:59

Užasi promiskuiteta.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!   

Nazad na vrh Ići dole

Zasto na Ribnik kad moze i na Gradac!!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Ribolovni tereni :: Reke-
Skoči na: