MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!

Ići dole 
AutorPoruka
johnny
Woolly Bugger
Woolly Bugger

Broj poruka : 91
Godina : 34
Datum upisa : 11.06.2009

PočaljiNaslov: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 2:17

http://img10.imageshack.us/img10/1375/img0867crg.jpg

mojih ruku djelo(iz samih početaka)!novije nisam slikao!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6635
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 5:26

Dobra izmišljotina!

Čime slikaš muve?

Woolly Bugger

Broj poruka : 91
Datum upisa : 11.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 13:28

Nije izmišljotina-nalazio sam je po katalozima-stvarno je lovna muva(vel.10-12).Muve sam slikao običnim digitalcem i to slabim.Dugo sam pokušavao i nikako mi nije išlo,a onda sam slučajno uspjeo-stavio sam na makro,uslikao muvu sa 15-ak cm i onda jednom uvećao sliku.Jedino tako je išlo-ova je još iloše ispala...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6635
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 22:05

Zato te i pitam pošto su sve pomalo van mutne. (practice make perfect)

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   

Nazad na vrh Ići dole

Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Suve mušice-
Skoči na: