MUŠIČARENJE

Forum o mušičarenju slobodnim stilom... i ostalom!

PrijemPrijem  PortalPortal  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Share | 

Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
johnny
Woolly Bugger
Woolly Bugger

Broj poruka : 91
Godina : 33
Datum upisa : 11.06.2009

PočaljiNaslov: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 2:17

http://img10.imageshack.us/img10/1375/img0867crg.jpg

mojih ruku djelo(iz samih početaka)!novije nisam slikao!
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6568
Godina : 34
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 5:26

Dobra izmišljotina!

Čime slikaš muve?

Woolly Bugger

Broj poruka : 91
Godina : 33
Datum upisa : 11.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 13:28

Nije izmišljotina-nalazio sam je po katalozima-stvarno je lovna muva(vel.10-12).Muve sam slikao običnim digitalcem i to slabim.Dugo sam pokušavao i nikako mi nije išlo,a onda sam slučajno uspjeo-stavio sam na makro,uslikao muvu sa 15-ak cm i onda jednom uvećao sliku.Jedino tako je išlo-ova je još iloše ispala...
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Forum moderator
Forum moderator

Broj poruka : 6568
Godina : 34
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   Sub 27 Jun 2009 - 22:05

Zato te i pitam pošto su sve pomalo van mutne. (practice make perfect)

PočaljiNaslov: Re: Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!   

Nazad na vrh Ići dole

Queen of the waters-jedina mušica koja mi je bila extra uspješna na svim vodama na kojim sam lovio!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MUŠIČARENJE :: Vezivanje veštačkih mušica - Fly tying :: Mušice :: Suve mušice-
Skoči na: